Hakkımda

Ben Kimim?

İrfan Kotan

Endüstri meslek lisesi bilgisayar yazılım mezunu olarak, bilgisayar dünyasına olan merakım genç yaşlardan itibaren başladı. Teknolojiye olan bu tutkum, ilerleyen yıllarda kendimi bu alanda geliştirmeme ve kariyerime yön vermemde büyük bir etken oldu.

IBM, Turkcell, TT Net (Türk Telekom) ve bu firmalar gibi büyük ve kurumsal firmalarda çeşitli pozisyonlarda çalışma fırsatı buldum.

Anadolu Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler Bölümü mezunu ve Atatürk Üniversitesi Bilgi Yönetimi Bölümü öğrencisiyim.

5 yıllık dijital pazarlama serüvenimde 10 dan fazla eğitim ve sertifika ile bilgilerimi perçinledim.

Yıl Deneyim
0 +

Neden Ben?

Dijital dünyanın karmaşasında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bir dijital pazarlama danışmanıyım. Kendimi bu heyecan verici sektörde kaybolmuş işletmelere ve girişimcilere rehberlik ederek, online başarılarına ulaşmaları konusunda adanmış hissediyorum.

Profesyonel deneyimim ve stratejik yaklaşımım sayesinde, dijital pazarlamanın gücünü kullanarak işletmelerin büyümesine yardımcı oluyorum. Hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlamak, benim için öncelikli bir adımdır. Size özel çözümler üretirken, geniş bir yelpazedeki dijital pazarlama araçlarını kullanarak markanızın çevrimiçi varlığını güçlendiriyorum.

Dijital pazarlama, sadece işinizi büyütmekle kalmaz, aynı zamanda müşterilerinizle daha yakın bir ilişki kurmanıza ve markanızın çevrimiçi olarak nasıl algılandığını şekillendirmenize olanak tanır. 

İşbirliği yaparak başarıya ulaşmak, benim için en büyük motivasyon kaynaklarından biri. Dijital pazarlama dünyasında sizinle birlikte çalışmayı ve markanızı yükseltmeyi dört gözle bekliyorum. İşte birlikte büyük şeylere imza atma yolculuğumuzun başlangıcı!

Eğer daha fazla bilgi edinmek, işbirliği fırsatları hakkında konuşmak veya sadece merhaba demek isterseniz, lütfen bana ulaşın. Siz ve işletmeniz için neler yapabileceğimi konuşmaktan mutluluk duyarım.

Özelleştirilmiş Çözümler

İşletmenizin özel gereksinimlerini anlayarak, özelleştirilmiş çözümlerle online varlığınızı güçlendirebilir, büyüme fırsatlarını yakalayabilir ve rekabet avantajı elde edebilirsiniz. Özelleştirilmiş çözümler, her aşamada sizi destekleyerek, dijital başarınıza rehberlik eder.

 

Getiri Odaklı Yaklaşım

Getiri Odaklı Yaklaşım, her adımın somut sonuçlar ve yatırım getirisi (ROI) üzerine kurulu bir stratejiyi temsil eder. Dijital pazarlama dünyasında, başarının ölçülebilir ve sürdürülebilir olması önemlidir. Bu nedenle işletmenizin hedeflerini ve bütçesini dikkate alarak, stratejileri özel olarak tasarlıyorum. 

Şartlara Uygun Çözümler

Dijital pazarlama dünyasında, sabit kurallar yoktur, ve bu nedenle stratejilerimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Teknolojik yenilikler, tüketici trendleri ve pazar koşulları dikkate alınarak işletmeniz için en uygun çözümleri sağlıyorum.